صفحه اصلی » درباره شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک
درباره شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک درباره شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک

شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک در سال 1378 تاسیس و از ابتدای شروع به کار در دو زمینه طراحی نرم افزارهای مالی و تجاری و همچنین فروش سخت افزارهای خاص فعالیت خود را آغاز نمود.

تیم مهندسی نرم افزار این شرکت با تهیه محصولات نرم افزاری مالی، حسابداری، انبارداری، بانک، حقوق و دستمزد- نرم افزارهای گویا – نرم افزار ارسال اس ام اس و ... گام های اولیه خود را برداشته و در راستای آن گام های بعدی را جهت ارائه یک سیستم قوی نرم افزاری استوارتر نهاد، تا آنجا که امروز تولیدات نرم افزاری شرکت پژواک در اختیار بیش از 10000 کاربر در پهنای گسترده ایران می باشد.

تولیدات نرم افزاری شرکت پژواک با هدف عرضه به کلیه صنوف فعال در کشور و با رویکرد سادگی در کنار امکانات پیاده سازی شده اند. لذا نظر اکثریتی کاربران محصولات شرکت پژواک بر این امر استوار است که همه ی محصولات ضمن رعایت زیبایی و کاربرپسندی، سادگی و سرعت عمل کاربر، امکانات بسیار قابل توجهی در اختیار کاربر قرار می دهد.
پشتیبانی دائمی و سراسری از کاربران و آموزش های جامع اولیه و دوره ای دومین وظیفه پرسنل خدمتگزار شرکت پژواک است و با هدف کاربری هر چه بهتر نرم افزار صورت می گیرد.
سومین هدف واحد تولید و مهندسی نرم افزار شرکت پژواک بر تخصص گرایی و انعطاف پذیری نرم افزارها تأکید دارد، لذا برای بسیاری از صنوف نرم افزارهای تخصصی و کاملاً مطابق با ویژگی های آن شغل طراحی و ارائه گردیده است. نرم افزار زعفران ویژه ی کلیه اغذیه فروشی ها (رستوران، فست فود، بیرون بر، کافی شاپ و ...)، نرم افزار تخصصی مشاورین املاک پرنس، نرم افزار تخصصی تشریفات مجالس پرنس، نرم افزار تخصصی فروشندگان طلا و جواهر اونس و البته نرم افزار جامع حسابداری بازرگانی پرنس با صدها قابلیت ویژه و بسیار انعطاف پذیر برای هماهنگی و همسویی با مشاغل و سلایق مختلف در اصناف گوناگون.

واحد تولید و مهندسی نرم افزار شرکت پژواک با استفاده از جدیدترین متد برنامه نویسی روز دنیا و با بهره مندی از ده ها سال تجربه، دانش علمی و آکادمیک قوی ترین امکانات و بروزترین قابلیت ها را در نرم افزارهای تولیدی شرکت پژواک پیاده سازی کرده و خواهند کرد.
شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک با تعامل بسیار سازنده و دو سویه با کلیه همکاران، مشاورین محترم و گرانقدر از کلیه صنوف و اتحادیه ها و سازمان های دولتی و همچنین با هماهنگی کامل با وزارت خانه های مرتبط از جمله وزارت بازرگانی در هر مرحله کلیه استانداردهای لازم را پیاده سازی نرم افزار رعایت و کلیه اعتبارسنجی ها را پیموده و کلیه مجوزها را اخذ کرده است.

نرم افزار پرنس قویترین نرم افزار این حیطه در ایران می باشد که در تولید این نرم افزار از متدهای روز برنامه نویسی و آخرین تکنولوژی ها استفاده شده است. این نرم افزار قابل استفاده در مجموعه هایی نظیر:

 فروشگاه های عرضه مواد غذایی                                                شرکت های خدماتی  

 هایپر مارکت ها                                                                            شرکت های ساختمانی 

  فروشگاههای پوشاک                                                                 لوازم یدکی 

  لوازم خانگی                                                                               صوتی و تصویر

 موبایل فروشی                                                                            آهن آلات 

 لوازم یدکی                                                                                  و ...

شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک، ضمن ابراز احترام به همه کاربران خود و پشتیبانی از آنها در هر شرایط؛ همانند سایر شرکت های تولید کننده نرم افزار که به صورت پویا در سرتاسر دنیا فعال می باشند با بهره گیری از تجربه های قبلی در تولید و ارائه نرم افزار پژواک، اینک آماده است که نرم افزار حسابداری پرنس را با دنیایی تغییر و تحول و بهینه سازی ارائه و جایگزین نماید.

تفاوت های اعمال شده در محصول جدید شرکت پژواک نه در این مقوله که در کتابی هم نمی گنجد. جهت مقایسه بهتر، تمام کاربران گرامی می توانند به سایت مخصوص این نرم افزار مراجعه نمایند (PrinceSystem.ir) و به شکل ملموس و عینا این تحولات را مشاهده نمایند.

به امید ارائه خدمات بهتر و استمرار در تهیه محصولات قوی تر.

شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک 

 

دانلود نسخه نمایشی محصولات پژواک
درخواست اخذ نمایندگی محصولات نرم افزاری پژواک