صفحه اصلی » گالری تصاویر » سمینار همکاران شرکت پژواک - آذر 1395
سمینار همکاران شرکت پژواک - آذر 1395
سمینار همکاران شرکت پژواک - آذر 1395 زمان انتشار: چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

در آذر ماه 1395 سمینار معرفی محصولات و دستاورد های شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک برای اعضای محترم صنف رایانه و ماشین های اداری شیراز برگزار گردید. این سمینار که در سالن 300 نفری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار گردید با استقبال همکاران محترم شرکت پژواک همراه گردید.
محور اصلی سمینار که معرفی محصولات و دستاورد های شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک بود با ساختار جدید آموزشی ترکیب گردیده بود تا در کنار معرفی شرکت پژواک و محصولات و دستاوردهای آن حاوی مطالب آموزنده و مفیدی برای همکاران گرامی نیز باشد.
سمینار با معرفی تاریخچه شرکت پژواک و آخرین دستاوردهای آن با ارائه جناب آقای مهندس علی کریمی راد آغاز گردید.
پس از آن جناب آقای مهندس سعید گودرزیان مدیر دفتر مرکزی شرکت پژواک، راهیافت عملیاتی این دفتر و مجموعه شرکت پژواک را در قالب آموزشی تکنیک ها و استانداردهای مدیریت خدمات و روش های مشتری مداری ارائه نمودند.
پس از آن سرکار خانم مهندس حمیده فخاری زاده شیرازی تکنیک های ساده ای در خصوص فروش و مشتری مداری ارائه نمودند.
جناب آقای مهندس محمد امین توضیح مدیر واحد فروش نرم افزار به همکاران، ضمن ارائه تکنیک های فروش، روش همکاری شرکت پژواک و همچنین معرفی بسته نرم افزار شرکت پژواک را ارائه نمودند و پس از آن به ترتیب آقایان مهندس حمیدی، رستمی، کریمی راد و سرکار خانم ها شفیع نژاد و الهی نرم افزارهای تخصصی شرکت پژواک را معرفی نمودند.
جناب آقای مهندس احسان وقار مدیر فروش سخت افزار و تجهیزات فروشگاهی شرکت پژواک در خصوص معرفی تجهیزات فروشگاهی ارائه ای داشتند و روش همکاری با شرکت پژواک در خصوص بسته های تجهیزات فروشگاهی را مطرح نمودند.
در پایان با اجرای مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز و سخنرانی نهایی جناب آقای مهندس سعید گودرزیان مراسم خاتمه یافت.


گالریدانلود نسخه نمایشی محصولات پژواک
درخواست اخذ نمایندگی محصولات نرم افزاری پژواک