صفحه اصلی » اخبار » سمینار همکاران شرکت پژواک
سمینار همکاران شرکت پژواک
سمینار همکاران شرکت پژواک زمان انتشار: چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۹:۵۰

در آذر ماه 1395 سمینار معرفی محصولات و دستاورد های شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک برای اعضای محترم صنف رایانه و ماشین های اداری شیراز برگزار گردید. این سمینار که در سالن 300 نفری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار گردید با استقبال همکاران محترم شرکت پژواک همراه گردید.
محور اصلی سمینار که معرفی محصولات و دستاورد های شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک بود با ساختار جدید آموزشی ترکیب گردیده بود تا در کنار معرفی شرکت پژواک و محصولات و دستاوردهای آن حاوی مطالب آموزنده و مفیدی برای همکاران گرامی نیز باشد.
سمینار با معرفی تاریخچه شرکت پژواک و آخرین دستاوردهای آن با ارائه جناب آقای مهندس علی کریمی راد آغاز گردید.
پس از آن جناب آقای مهندس سعید گودرزیان مدیر دفتر مرکزی شرکت پژواک، راهیافت عملیاتی این دفتر و مجموعه شرکت پژواک را در قالب آموزشی تکنیک ها و استانداردهای مدیریت خدمات و روش های مشتری مداری ارائه نمودند.
پس از آن سرکار خانم مهندس حمیده فخاری زاده شیرازی تکنیک های ساده ای در خصوص فروش و مشتری مداری ارائه نمودند.
جناب آقای مهندس محمد امین توضیح مدیر واحد فروش نرم افزار به همکاران، ضمن ارائه تکنیک های فروش، روش همکاری شرکت پژواک و همچنین معرفی بسته نرم افزار شرکت پژواک را ارائه نمودند و پس از آن به ترتیب آقایان مهندس حمیدی، رستمی، کریمی راد و سرکار خانم ها شفیع نژاد و الهی نرم افزارهای تخصصی شرکت پژواک را معرفی نمودند.
جناب آقای مهندس احسان وقار مدیر فروش سخت افزار و تجهیزات فروشگاهی شرکت پژواک در خصوص معرفی تجهیزات فروشگاهی ارائه ای داشتند و روش همکاری با شرکت پژواک در خصوص بسته های تجهیزات فروشگاهی را مطرح نمودند.
در پایان با اجرای مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز و سخنرانی نهایی جناب آقای مهندس سعید گودرزیان مراسم خاتمه یافت.

برای مشاهده تصاویر می توانید اینجا را کلیک کنید.


برچسب ها                                                                              دانلود نسخه نمایشی محصولات پژواک
درخواست اخذ نمایندگی محصولات نرم افزاری پژواک